facebook
youtube
twitter
17. Muszyna z prądem!

10449900_946242732068183_2429688092670245220_nJesteśmy pewni, że nikt, kto choć raz pojawił się na Śpiewankach nie ma problemu z planami na 2 weekend sierpnia! W tym roku również spotkamy się w bazie namiotowej SKPB Łódź w Muszynie – Złockie, na najbardziej wyjątkowym festiwalu w Polsce!

W tym roku TKM Śpiewanki w Muszynie odbędzie się między 11 a 13 sierpnia!

Cym jest TKM Śpiewanki w Muszynie?

Śpiewanki to zupełnie wyjątkowy festiwal. To tak naprawdę spotkanie publiczności i artystów w górach – wspólne śpiewanie, rozmowy do rana i wspólne ogniska. Brak tu sceny jaką znacie – jest scena turystyczna oddzielona od publiczności świecami. Nie ma widowni jaką pamiętacie z innych wydarzeń- do jej stworzenia wykorzystane jest łagodne zbocze górskiego stoku z prowizorycznym zadaszeniem. Wszystko dzieje się w bazie Łódzkiego SKPB w Muszynie – Złockie, gdzie nie ma ani prądu, ani światła. Warunki są prawdziwie górskie. Od ostatniego miejsca z cywilizacją dzieli wszystkich 20 minut drogi górskim szlakiem. Warto jednak przejść tę drogę!

Kto występuję na Śpiewankach?

1157488_712393592119766_337670052_nNa Śpiewankach może wystąpić każdy! To, że każdy koncert ma swoich głównych i zaproszonych muzyków, nie oznacza, że rezygnujemy z formy śpiewanek. Każdy przecież może usiąść z gitarą i zaśpiewać swoje, lub pożyczone utwory – dokładnie tak jak dzieje się to na zwykłych śpiewankach.

Transmisja live!

Mimo braku prądu i problemów z internetem co roku udaje się prowadzić transmisję audio do internetu z tego, co na śpiewankowej scenie się dzieje. Link do niej będzie udostępniony na stronie Yapy i na profilu Śpiewanek na FB.

Program 17. Śpiewanek

Na tegorocznych Śpiewankach wystąpią między innymi:

– CARYNA
CELTIC TREE
DLACZEGO NIE
Tomasz Jarmuzewski
JOLLY ROGER & HERN
Dorota Sowa Kuziela
– MIKROKLIMAT
– Ex NA BANI
NOCNY LOT
PODKOWIAŚCI
– Zbigniew Siudy (SIUDMA GÓRA)
– Śpiewające fortepiany czyli Gwiazdy z Zagranicy cz. 2 – EPILOG

Tym razem TEMAT to „Z prądem!”.

Więcej zdjęć na profilu Śpiewanek: fb.com//tkmMUSZYNAzlockie
Dajcie znać, że będziecie na naszym WYDARZENIU!

Relację z Muszyny 17. będzie można śledzić na SNAPCHACIE Yapy!snapkod_strona

Udział w śpiewankach nic nie kosztuje. Trzeba zapłacić jedynie kilka złotych za nocleg na bazie SKPB Łódź (pamiętajcie o namiotach, karimatach i śpiworach).

DOJAZD NA MUSZYNĘ

muszyna_zpradem_2017_b1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

MECENAT

Politechnika Łódzka

FACEBOOK / YOUTUBE

Copyright © by YAPA | Używamy ciasteczek.