facebook
youtube
twitter
Dziękujemy!

Za nami 3 dni, 4 koncerty, ponad 20 godzin muzyki na żywo i niezliczona ilość pozytywnych emocji, które co roku wywołuje w nas YAPA.

Piątkowy wieczór to występy zespołów konkursowych, a także Jurka Bożyka, Formacji, Pawła Orkisza, Sekcji Muzycznej Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn oraz Suzi, która debiutowała prowadząc yapowe koncerty. Debiut konferansjerski też za Krzyśkiem Zimochem, który w sobotę w południe miał okazje zapowiadać zespoły konkursowe oraz grupę Nijak. Tradycyjnie o atmosferę sobotniego koncertu gwiazd dbał Bartek Zgorzelski. Na scenie pojawili się Yes Kiez Sirumem z podopiecznymi Środowiskowego Domu Samopomocy „Przystanek Betlejem”, Oreada, Wszystkiego Najlepszego, Michał Łanuszka, Cisza jak ta, SuperTrio i Zakaz wyprzedzania. Koncertowi laureatów towarzyszyły występy Caryny i Marka Andrzejewskiego. Gratulujemy wszystkim laureatom (tutaj sprawdzicie werdykt).

W tym roku wróciliśmy na Politechnikę Łódzką i korzystaliśmy z gościnności nowoczesnej Zatoki Sportu. Wyciągnęliśmy dużo wniosków i mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej (chociaż już w tym roku nasz nowy dom sprawdził się naprawdę dobrze).

A no i ważne – takich stewardess jak my to żadne linie lotnicze nie mają!

Nie byłoby YAPY bez Was i Waszych spontanicznych reakcji, wspólnego śpiewania, syren i gwizdków, machania szalikami chuliganów piosenki turystycznej! DZIĘKUJEMY! JESTEŚCIE JEDYNI W SWOIM RODZAJU!

Śledźcie nasz profil na facebooku i na YouTubie – tam sukcesywnie będziemy dla Was wrzucać wybrane piosenki z 43. YAPY (nie będziemy udostępniać całych koncertów).
WIDZIMY SIĘ ZA ROK!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

MECENAT

Politechnika Łódzka

FACEBOOK / YOUTUBE

Copyright © by YAPA | Używamy ciasteczek.