FB
YT
Nasze imprezy

Obóz Sportów Wodnych w Ślesinie

To nasza propozycja na sportowe wakacje lub weekend. Jeśli zechcesz, nauczymy Cię jazdy na nartach wodnych czy wakeboardzie oraz żeglowania katamaranem i PX-em.
Może także nie oprzesz się pokusie pływania kajakiem lub śmigania na windsurfingu. A może coś na sucho? Rowery, piłkarzyki, tenis stołowy, siatkówka, czy badminton?
Co lubisz robić najbardziej? Przyjedź i dołącz do nas – nie stracisz czasu, zyskasz przyjaciół. Albo i nie.

Rayd Poyapowy

Wspólne – organizatorów, wykonawców i publiczności – wędrowanie z plecakami w poszukiwaniu śladów muzycznych inspiracji yapowych zespołów.
Góry, doliny i drewniane chatki oraz rozśpiewane noce – oto, co pokochać można najbardziej. Albo i nie.

Korona Polskich Beskidów

Cykl dwu lub trzydniowych wyjazdów organizowanych przez SKPB Łódź mających na celu zdobycie najwyższych szczytów beskidzkich w poszczególnych grupach górskich, leżących na terenie Polski – łącznie jest ich 10. Zdobywcy wszystkich szczytów mają szansę na odznakę Korony Polskich Beskidów, którą ustanowił Oddział PTTK w Bochnia. Najbliższy wyjazd to zimowe zdobycie Tarnicy – najwyższego szczytu polskich Bieszczad.

30 lat SKPB ŁÓDŹ

Jubileuszowa wystawa podsumowującą 30 lat działalności Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich z Łodzi. Podczas spotkania specjalnie dla Was przewodnik z Koła opowie o zgromadzonych eksponatach i ich historii. Będziecie mieli okazję posłuchać ciekawych opowieści i anegdotek związanych z kursami i rajdami SKPB, jak też poznacie i zobaczycie jakie zmiany zaszły w strojach i sprzęcie turystycznym na przestrzeni 30 lat, czyli od czasu powstania Koła.

MECENAT

Politechnika Łódzka

FACEBOOK / YOUTUBE

Copyright © by YAPA | BZONE.CO