facebook
youtube
twitter
Z YAPĄ mi do twarzy – konkurs

zdjęcieRok temu przed YAPĄ ogłosiliśmy konkurs na zdjęcie w koszulce naszego przeglądu z najodleglejszych zakątków świata. Potwierdziliście wtedy, że YAPA dociera naprawdę WSZĘDZIE, a my z kolei obiecaliśmy, że konkurs powtórzymy. Jesteśmy słowni zatem niniejszym ogłaszamy kolejną edycję konkursu „Z YAPĄ MI DO TWARZY”. Zasady są proste – wrzucacie zdjęcie, na którym widać Was w koszulce YAPY na stronie wydarzenia na facebooku albo przesyłacie je nam i zbieracie „lajki”. Nagradzamy zdjęcia z największą ilością „polubień” a dodatkowo wybieramy te, które potwierdzają, że nawet na końcu świata towarzyszyła Wam koszulka YAPY. Proste? Proste! Pytania? Proszę bardzo – publicznosc@yapa.art.pl. Na zdjęcia czekamy do końca lutego! Poniżej regulamin (nie ma zapisów drobnym druczkiem i z gwiazdkami).

KONKURS „Z YAPĄ MI DO TWARZY
1. Konkurs „Z YAPĄ MI DO TWARZY” organizowany jest w ramach 42. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2017.
2. W konkursie może wziąć udział każdy.
3. Celem konkursu jest pokazanie, w jak różne miejsca dociera YAPA.
4. Konkurs trwa od 26.01.2017 do 28.02.2017. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi na stronie organizatora do 05.03.2017 (www.yapa.org.pl oraz https://www.facebook.com/ospptyapa)
5. Aby wziąć udział w konkursie należy opublikować zdjęcie w koszulce YAPY bądź link do niego na stronie wydarzenia na portalu społecznościowym facebook lub wysłać je pod adres publicznosc@yapa.art.pl (wtedy w imieniu osoby biorącej w konkursie organizatorzy opublikują na stronie wydarzenia zdjęcie).
6. Wygraną w konkursie są karnety na 42. Ogólnopolski Studencki Przegląd Piosenki Turystycznej YAPA 2017. Jedno zdjęcie może w ramach wygranej otrzymać maksymalnie 3 karnety (w zależności od liczby osób biorących udział w konkursie).
7. O wygranej decyduje liczba „polubień” pod zdjęciem na stronie wydarzenia.
8. Organizator może przyznać dodatkowe nagrody w przypadku zaprezentowania na zdjęciu miejsca wyjątkowo odległego od miejsca organizacji YAPY.
9. Organizator będzie się chwalił zdjęciami wszem i wobec i może publikować je na stronie www.yapa.art.pl, na swoim profilu na facebooku bądź pokazać na telebimie w trakcie przeglądu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

MECENAT

Politechnika Łódzka

FACEBOOK / YOUTUBE

Copyright © by YAPA | BZONE.CO