facebook
youtube
twitter
Zgłoś się do konkursu do 3 marca

kkonkurs1Publiczność śpiewająca razem z Tobą refreny Twoich piosenek, piękne reporterki ze Studenckiego Radia Żak PŁ proszące o wywiad, kariera rozwijająca się w galopującym tempie. Jeśli już to widzisz no to nie masz innego wyjścia. Do 3 marca zgłoś się do konkursu w ramach 41. Ogólnopolskiego Studenckiego Przeglądu Piosenki Turystycznej YAPA 2016. Potem już jak to mówią tylko „Wywiady, autografy, wizyty w zakładach pracy”.

To na YAPIE swoją karierę zaczynali tacy wykonawcy jak: Jerzy Filar, Elżbieta Adamiak, Olek Grotowski, Wolna Grupa Bukowina, EKT Gdynia, Pod Strzechą, Wołosatki, Robert Kasprzycki, Dom o Zielonych Progach i wielu innych. Ty możesz być następny bez względu na to, czy śpiewasz o górach, żółtym kajaku czy jakiejś tam miłości.

W zakładce KONKURS znajdziesz formularz zgłoszeniowy, regulamin i wszystkie niezbędne informacje, które są potrzebne podczas tego wiekopomnego kroku prowadzącego do rozwoju kariery. Jeśli coś jest niejasne śmiało pisz: zgloszenia@yapa.art.pl. Pamiętaj, żeby po zgłoszeniu sprawdzić, czy w ciągu 2 dni dostałeś potwierdzenie.

No a potem wiadomo – rezerwuj sobie drugi weekend marca. Do zobaczenia!

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

MECENAT

Politechnika Łódzka

FACEBOOK / YOUTUBE

Copyright © by YAPA | BZONE.CO