facebook
youtube
twitter
Yapa ma nowy dom

Zatoka Sportu

YAPA WRACA NA POLITECHNIKĘ

Jak pewnie sporo z Was wie, Yapa od jakiegoś czasu szukała swojego nowego domu. Hala Expo, w której gościliśmy przez ostatnie dwa lata od początku była tylko miejscem tymczasowym. Władze Łodzi wystawiły ją na sprzedaż i znalazł się nowy właściciel. Co powstanie na jej miejscu? Tego jeszcze nie wiemy, ale oczywiste się stało, że nie możemy tam dłużej zostać. Na szczęście z pomocą przyszła nam Politechnika Łódzka, na której terenach Przegląd był organizowany prawie od zawsze.

ZATOKA SPORTU

W miejscu, gdzie przez lata stał rząd barów szybkiej obsługi i sklepów, naprzeciwko Cottona, powstało miejsce wyjątkowe. Nowoczesna hala sportowa wybudowana przez Politechnikę to nie tylko pierwszy w Łodzi basen o wymiarach olimpijskich. To również sala sportowa, która została zaprojektowana także z myślą o koncertach. Miejsce dla Yapy idealne! Zatoka znajduje się dokładnie naprzeciwko klubu festiwalowego i bardzo blisko miejsca, gdzie Yapa grała przez 15 lat – zanim przeniosła się na chwilę do hali Expo. Kompleks jest jeszcze wykańczany, ale przecież to organizatorom Yapy nigdy nie przeszkadzało. Ponad 40 lat spotkań z Wami doskonale pokazało, że jesteśmy w stanie przystosować każdą przestrzeń do potrzeb naszej publiczności i zespołów.

Yapa w Zatoce sportu to gwarancja tego, że klimat Przeglądu się nie zmieni, że dalej będzie to festiwal studencki, w centrum którego są spotkania przy muzyce. I nie martwcie się – z ławeczek chyba już nigdy nie zrezygnujemy.

Widzimy się zatem 9 marca, w naszym nowym domu, tam gdzie miejsce Yapy jest od zawsze, czyli na Politechnice Łódzkiej. Mamy nadzieję, że w Zatoce zostaniemy na długo.

 

 

Obejrzyj jak Zatoka Sportu wygląda w środku:

2 odpowiedzi na „Yapa ma nowy dom

  1. p pisze:

    „Yapa w zatoce Cottona” 😀

  2. xyz pisze:

    super

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

MECENAT

Politechnika Łódzka

FACEBOOK / YOUTUBE

Copyright © by YAPA | Używamy ciasteczek.