facebook
youtube
twitter
Dziękujemy!

ostatnieWszystko, co dobre szybko się kończy i niestety tak też jest w przypadku 41. YAPY. Za nami 3 dni, 4 koncerty, kilkanaście odtańczonych kankanów i kilkadziesiąt godzin muzyki na żywo (no i kolejnych kilkanaście albo kilkadziesiąt w Cottonie).
Ta YAPA była wyjątkowa nie tylko dlatego, że po 10 latach przeniosła się ze Studium Wychowania Fizycznego PŁ do hali EXPO. Imprezę tradycyjnie rozpoczął Jerzy Bożyk, w piątek na scenie pojawili się także Orkiestra Świętego Mikołaja, Bez Idola, SMKKPM no i na koniec Kuśka Brothers. W sobotę oprócz wykonawców konkursowych po wielu latach znów pojawił się Daniel Gałązka. Koncert wieczorny rozpoczęło wspomnienie Andrzeja Koczewskiego, na scenie wystąpił także Olek Grotowski i Zuzanna, Robert Kasprzycki, Jerzy Filar, Mikroklimat, Seta, Caryna, Albo i Nie oraz Basia Beuth. Niedziela to tradycyjnie laureaci, ale też Plateau i Chwila Nieuwagi (zresztą co Wam będziemy mówić, mamy nadzieję, że byliście razem z nami).
W konkursie wystartowało 20 wykonawców, którzy prezentowali naprawdę wysoki poziom.
Ale YAPY nie byłoby bez Was droga publiczności – Waszego entuzjazmu ciężko szukać w innych miejscach w Polsce (i nie, nie piszemy tak tylko po to, żeby się przypodobać). Było niesamowicie! Dziękujemy Wam za ten czas! Dziękujemy, bo bez Was by nas nie było. Nie można sobie wymarzyć lepszej publiczności!!!
Na naszym kanale youtube znajdą się wybrane piosenki z tegorocznego przeglądu. Na bieżąco będziemy dorzucać zdjęcia do naszych galerii. Zapraszamy na nasz FacebookInstagram i Twitter– tam jesteśmy z Wami przez cały rok i będziemy odliczać do kolejnej YAPY!

2 odpowiedzi na „Dziękujemy!

 1. Paweł pisze:

  Jak zawsze wielkie podziękowania dla całej ekipy realizującej Yapę, a w szczególności zespołu przygotowującego transmisję, która niezmiennie cieszyła tych, którzy na miejscu być nie mogli. A tym razem również szczególnie wielkie ukłony dla sekcji plastycznej /scenografów/, których efekt pracy wraz z oświetleniem był po prostu oszałamiający !!! BARDZO DZIĘKUJĘ !!!

  I jak zawsze, już nie mogę się doczekać kolejnej edycji.

  Pozdrawiam gorąco. Paweł

 2. Darek pisze:

  Gorące podziękowania to należą się Wam – całej ekipie przygotowującej Yapę.
  I życzę (Wam i sobie:)) aby chciało się Wam dalej organizować.

  Pozdrawiam i do zobaczenia na kolejnej Yapie

  Darek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

MECENAT

Politechnika Łódzka

FACEBOOK / YOUTUBE

Copyright © by YAPA | BZONE.CO